SWXSFBCVE0-11.059200
MFR.Part #
SWXSFBCVE0-11.059200
JLCPCB Part #
C22438686
Description
-40℃~+85℃ 11.0592MHz 16pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS