SWXSEBCVE0-27.656400
MFR.Part #
SWXSEBCVE0-27.656400
JLCPCB Part #
C22449211
Description
-40℃~+85℃ 15pF 27.6564MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS