SWXSEBCVE0-27.141200
MFR.Part #
SWXSEBCVE0-27.141200
JLCPCB Part #
C22449209
Description
-40℃~+85℃ 15pF 27.1412MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS