SWXSEBCVE0-26.298200
MFR.Part #
SWXSEBCVE0-26.298200
JLCPCB Part #
C22449200
Description
-40℃~+85℃ 15pF 26.2982MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS