SWXSBBCVH0-6.900000
MFR.Part #
SWXSBBCVH0-6.900000
JLCPCB Part #
C22438647
Description
-40℃~+85℃ 12pF 6.9MHz 80Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS