SWXSBBCVE0-18.432000
MFR.Part #
SWXSBBCVE0-18.432000
JLCPCB Part #
C22446967
Description
-40℃~+85℃ 12pF 18.432MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS