SWXSBBCVE0-13.401900
MFR.Part #
SWXSBBCVE0-13.401900
JLCPCB Part #
C22446922
Description
-40℃~+85℃ 12pF 13.4019MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS