SWXSBBCVE0-13.226800
MFR.Part #
SWXSBBCVE0-13.226800
JLCPCB Part #
C22446914
Description
-40℃~+85℃ 12pF 13.2268MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS