SWXSBBCVE0-10.620000
Extended
Manufacturer
Starwave
MFR.Part #
SWXSBBCVE0-10.620000
JLCPCB Part #
C22438681
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 10.62MHz 12pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS