SWXS8BCVE0-13.560000
MFR.Part #
SWXS8BCVE0-13.560000
JLCPCB Part #
C22438693
Description
-40℃~+85℃ 10pF 13.56MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS