SWXS8BCVE0-13.414700
MFR.Part #
SWXS8BCVE0-13.414700
JLCPCB Part #
C22446923
Description
-40℃~+85℃ 10pF 13.4147MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS