SWXS8BCVE0-13.225600
MFR.Part #
SWXS8BCVE0-13.225600
JLCPCB Part #
C22446909
Description
-40℃~+85℃ 10pF 13.2256MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS