SWXS8BCVE0-12.152700
MFR.Part #
SWXS8BCVE0-12.152700
JLCPCB Part #
C22446903
Description
-40℃~+85℃ 10pF 12.1527MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS