SWXS8BCVE0-10.591955
MFR.Part #
SWXS8BCVE0-10.591955
JLCPCB Part #
C22438680
Description
-40℃~+85℃ 10.591955MHz 10pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS