SWXS8BCVE0-10.368000
Extended
Manufacturer
Starwave
MFR.Part #
SWXS8BCVE0-10.368000
JLCPCB Part #
C22438679
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 10.368MHz 10pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS