GYA22000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GYA22000
JLCPCB Part #
C6204203
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10.2mm 1000@1MHz 100V 2.2pF~22pF 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS