30KP36CA
MFR.Part #
30KP36CA
JLCPCB Part #
C6668309
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 30kW@10/1000us 36V 40V 502A 5mA 61.8V Bidirectional TVS Plugin ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS