30KP300CA
MFR.Part #
30KP300CA
JLCPCB Part #
C5504274
Package
DO-204AP
Description
-55℃~+175℃ 10uA 300V 30kW@10/1000us 369V 483V 62A Bidirectional TVS DO-204AP ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS