30KP280CA
MFR.Part #
30KP280CA
JLCPCB Part #
C6668305
Package
DO-204AP
Description
-55℃~+175℃ 10uA 280V 30kW@10/1000us 345V 451V 66A Bidirectional TVS DO-204AP ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS