SI5351A-B12005-GT
MFR.Part #
SI5351A-B12005-GT
JLCPCB Part #
C3610731
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+85℃ 2.25V~2.75V、3V~3.6V 200MHz MSOP-10 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS