SI5347B-D12345-GM
MFR.Part #
SI5347B-D12345-GM
JLCPCB Part #
C3612153
Description
-40℃~+85℃ 1 1.71V~1.89V、3.14V~3.47V 350MHz LVCMOS、LVDS、LVPECL、CML、HCSL QFN-64(9x9) Jitter Attenuators ROHS