SI5340D-D14350-GM
Extended
Manufacturer
Skyworks Solutions
MFR.Part #
SI5340D-D14350-GM
JLCPCB Part #
C6679082
Package
QFN-44(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 1.71V~1.89V、3.14V~3.47V 350MHz 4 I2C QFN-44(7x7) Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS