SI5335D-B11200-GM
MFR.Part #
SI5335D-B11200-GM
JLCPCB Part #
C3608422
Package
QFN-24(4x4)
Description
-40℃~+85℃ 1.71V~1.98V、2.25V~2.75V、2.97V~3.63V 200MHz 4 QFN-24(4x4) Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS