SP70N07HTH
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP70N07HTH
JLCPCB Part #
C41354983
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110W 231pF 261pF 35nC@10V 3V 4.062nF 7.5mΩ@10V 70V 80A TO-252-2L MOSFETs ROHS