SP60N03GHTH
MFR.Part #
SP60N03GHTH
JLCPCB Part #
C22385379
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110A 110W 2.5V 3.7mΩ@10V 4.25nF 41pF 42nC@10V 60V 975pF TO-252-2L MOSFETs ROHS