SP40P28T1
MFR.Part #
SP40P28T1
JLCPCB Part #
C41354812
Package
SOT-23-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.415nF 1.5V 102pF 134pF 1W 23.5nC@10V 28mΩ@10V、38mΩ@4.5V 40V 6A P-Channel SOT-23-3L MOSFETs ROHS