SP40P08ANJ
Extended
Manufacturer
Siliup
MFR.Part #
SP40P08ANJ
JLCPCB Part #
C41355039
Package
PDFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.6V 229pF 309pF 31nC@10V 36A 4.012nF 40V 65W 8mΩ@10V、11mΩ@4.5V P-Channel PDFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS