SP40N12P8
MFR.Part #
SP40N12P8
JLCPCB Part #
C41355053
Package
SOP-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.013nF 1.5V 109pF 10A 12mΩ@10V、16mΩ@4.5V 22.9nC@4.5V 2W 40V 96pF SOP-8L MOSFETs ROHS