SP30N01NK
MFR.Part #
SP30N01NK
JLCPCB Part #
C42372339
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3mΩ@10V、1.9mΩ@4.5V 1.5V 103nC@10V 120A 30V 508pF 6.24nF 820pF 98W N-Channel PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS