SP010P35GTH
MFR.Part #
SP010P35GTH
JLCPCB Part #
C22466815
Package
TO-252
Description
-50℃~+150℃ 1 P-Channel 1.6V 100V 125W 14pF 197pF 2.205nF 24nC@10V 30A 35mΩ@10V、45mΩ@4.5V TO-252 MOSFETs ROHS