SP010N08GTD
MFR.Part #
SP010N08GTD
JLCPCB Part #
C22466797
Package
TO-263-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.635nF 1.9V 100V 110W 14nC@10V 22pF 339pF 65A 8.5mΩ@10V、11mΩ@4.5V N-Channel TO-263-3L MOSFETs ROHS