SP010N04BGTD
MFR.Part #
SP010N04BGTD
JLCPCB Part #
C22385368
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.125nF 1.8V 100V 125A 185W 2.97nF 24pF 4.9mΩ@10V、6.4mΩ@4.5V 42nC@10V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS