D2596HV-3.3(T)
Extended
Manufacturer
Silicore
MFR.Part #
D2596HV-3.3(T)
JLCPCB Part #
C22459170
Package
TO220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 3.3V 3A 5mA 6V~60V Buck Buck Built-in Fixed TO220-5 DC-DC Converters ROHS