SYS22X24ECO
Extended
Manufacturer
Silergy Corp
MFR.Part #
SYS22X24ECO
JLCPCB Part #
C3151911
Package
SOD-123FL
Description
-40℃~+125℃ 1 100nA 170A@8/20us 24V 30V 30V 5.1kW@8/20us 750pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS