SIT8924AE-33-33E-24.576000Y
MFR.Part #
SIT8924AE-33-33E-24.576000Y
JLCPCB Part #
C1218401
Description
-40℃~+105℃ 24.576MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS