SIT8924AE-32-33E-26.830000Y
MFR.Part #
SIT8924AE-32-33E-26.830000Y
JLCPCB Part #
C1224893
Description
-40℃~+105℃ 26.83MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS