SIT8924AA-72-33E-66.666660D
MFR.Part #
SIT8924AA-72-33E-66.666660D
JLCPCB Part #
C1161068
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.8mA 66.66666MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS