SIT8924AA-72-33E-27.000000E
MFR.Part #
SIT8924AA-72-33E-27.000000E
JLCPCB Part #
C1161136
Description
-40℃~+125℃ 27MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS