SIT8924AA-72-33E-24.545450E
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT8924AA-72-33E-24.545450E
JLCPCB Part #
C1161562
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+125℃ 24.54545MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS