SIT8924AA-72-33E-24.545400D
MFR.Part #
SIT8924AA-72-33E-24.545400D
JLCPCB Part #
C1161213
Description
-40℃~+125℃ 24.5454MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS