SIT8924AA-38-33E-2.048000T
MFR.Part #
SIT8924AA-38-33E-2.048000T
JLCPCB Part #
C1222872
Description
-40℃~+125℃ 2.048MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±30ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS