SIT8924AA-33-18E-27.000000Y
MFR.Part #
SIT8924AA-33-18E-27.000000Y
JLCPCB Part #
C1223252
Description
-40℃~+125℃ 1.8V 27MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS