SIT8924AA-32-18E-12.000000Y
MFR.Part #
SIT8924AA-32-18E-12.000000Y
JLCPCB Part #
C1234478
Description
-40℃~+125℃ 1.8V 12MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS