SIT8924AA-23-33E-24.576000D
MFR.Part #
SIT8924AA-23-33E-24.576000D
JLCPCB Part #
C1222135
Description
-40℃~+125℃ 24.576MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS