SIT8924AA-22-33N-33.333333E
MFR.Part #
SIT8924AA-22-33N-33.333333E
JLCPCB Part #
C1226315
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 33.333332MHz 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS