SIT8924AA-22-18E-55.466670D
MFR.Part #
SIT8924AA-22-18E-55.466670D
JLCPCB Part #
C1218829
Description
-40℃~+125℃ 1.8V 4.5mA 55.46667MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS