SIT8924AA-12-33N-32.000000D
MFR.Part #
SIT8924AA-12-33N-32.000000D
JLCPCB Part #
C1160896
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 32MHz 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS