SIT8924AA-11-33E-20.000000D
MFR.Part #
SIT8924AA-11-33E-20.000000D
JLCPCB Part #
C1161048
Description
-40℃~+125℃ 20MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS