SIT8924AAR23-18E-33.333000E
MFR.Part #
SIT8924AAR23-18E-33.333000E
JLCPCB Part #
C1223543
Description
-40℃~+125℃ 1.8V 33.333MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS