SIT8924AAR12-33E-20.000000G
MFR.Part #
SIT8924AAR12-33E-20.000000G
JLCPCB Part #
C1160893
Description
-40℃~+125℃ 20MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS